Den s dopravní výchovou

Kamarádím se s markétou aneb vím, jak se chovat bezpečně v silničním provozu.

Dopravně-bezpečností program, který realizuje Tým silniční bezpečnosti ve spolupráci se Záchranným týmem Českého červeného kříže. Jedná se o dopolední program realizovaný v mateřských nebo na základních školách. Cílem programu je doplnit dopravní výchovu realizovanou ve školách a mateřských školkách. Školy a školky mají možnost přihlásit se o program vyplněním níže uvedeného formuláře. Po vyplnění Vás kontaktujeme a dohodneme si s Vámi podrobnosti. Můžete nás také kontaktovat na e-mailu: tomas.lindner@tymbezpecnosti.cz 

Den s dopravní výchovou v mateřských školách

Program je koncipován v délce trvání 2 hodin. Děti budou seznámeni s těmito tématy: bezpečnost v silničním provozu, viditelnost, reflexní materiály, správné užítí zádrženého systému, setrvačnost a funkčnost zádržného systému.

Registrovat svou mateřskou školu do programu můžete ZDE

Den s dopravní výchovou na základních školách

Program je realizován ve 4 dopoledních vyučovacích hodinách. Žáci se seznámí s těmito tématy: zádržné systémy, bezpečnost pasažera ve vozidle, viditelnost, bezpečné chování na pozemních komunikacích, bezpečná jízda na kole a na motocyklu, první pomoc.

Registrovat svou základní školu můžete do programu ZDE

nahoru