Novinky

Známe celkového vítěze Dopravní soutěže mladých cy…

Ve dnech 18. – 20. 6. 2019 se v Liberci uskutečnilo republikové finále Dopravní soutěže mladých cyklistů. Finále soutěže, která letos slaví 40ti leté výročí, se do města pod Ještědem vrátilo po 15 letech.

Pozor, děti v autech jedou na prázdniny

V letních měsících jsou děti na silnicích nejohroženější. Nebezpečí jim hrozí i v roli spolucestujících v autě. Co si tedy připomenout před začátkem letních prázdnin? A je možné se věnovat dopravní výchově hrou i o prázdninách?

Všichni jezdí připoutaní po celé republice

Děti po celé republice kreslily a psaly na téma: "VŠICHNI JEZDÍ PŘIPOUTANÍ". Slavnostní vyhlášení celorepublikové soutěže proběhlo v pátek 21. června v Muzeu Policie České republiky.

Dopravní soutěž 2019

Ve spolupráci s Policií České republiky opět vyhlašujeme výtvarnou a literární soutěž pro děti a žáky mateřských a základních škol na území celé České republiky.

Cestování s prarodiči napříč republikou

Děti po celé republice kreslily a psaly na téma: "Cestování s prarodiči". Byly oceněni na úrovni krajů, posléze byly ocenění v republikovém kole. Vyhlášení proběhlo v Krajské vědecké knihovně v Liberci.

Děti si převzaly ceny za výtvarná a literární díla…

V úterý proběhlo slavnostní vyhlášení vítězů již čtvrtého ročníku výtvarné a literární soutěže v rámci projektu Markétina dopravní výchova.

Výtvarná a literární soutěž

Ve spolupráci s Policií ČR vyhlašujeme postupovou výtvarnou a literární soutěž. První kolo pro jednotlivé kraje, s možností postupu do celorepublikového kola.

Výtvarná a literární soutěž „Nehoďáčkův zlý sen“ m…

Výtvarná a literární soutěž pro žáky mateřských a základní škol vyvrcholila 22. června 2018 slavnostním vyhlášením vítězů, které proběhlo v Krajské vědecké knihovně Liberec. Nejen vítězné výtvarné a literární příspěvky si mohou prohlédnout ko…

Známe vítěze Dopravní soutěže mladých cyklistů…

O nejlepšího mladého cyklistu v Libereckém kraji zápolilo celkem 8 škol.
nahoru