Novinky

Dopravní soutěž 2019

Ve spolupráci s Policií České republiky opět vyhlašujeme výtvarnou a literární soutěž pro děti a žáky mateřských a základních škol na území celé České republiky.

Cestování s prarodiči napříč republikou

Děti po celé republice kreslily a psaly na téma: "Cestování s prarodiči". Byly oceněni na úrovni krajů, posléze byly ocenění v republikovém kole. Vyhlášení proběhlo v Krajské vědecké knihovně v Liberci.

Děti si převzaly ceny za výtvarná a literární díla…

V úterý proběhlo slavnostní vyhlášení vítězů již čtvrtého ročníku výtvarné a literární soutěže v rámci projektu Markétina dopravní výchova.

Výtvarná a literární soutěž

Ve spolupráci s Policií ČR vyhlašujeme postupovou výtvarnou a literární soutěž. První kolo pro jednotlivé kraje, s možností postupu do celorepublikového kola.

Výtvarná a literární soutěž „Nehoďáčkův zlý sen“ m…

Výtvarná a literární soutěž pro žáky mateřských a základní škol vyvrcholila 22. června 2018 slavnostním vyhlášením vítězů, které proběhlo v Krajské vědecké knihovně Liberec. Nejen vítězné výtvarné a literární příspěvky si mohou prohlédnout ko…

Známe vítěze Dopravní soutěže mladých cyklistů…

O nejlepšího mladého cyklistu v Libereckém kraji zápolilo celkem 8 škol.

Dopravní hrátky v OC NISA

Obchodní centrum Nisa, jenž je součástí největší české realitní skupiny CPI Property Group, ve spolupráci s Týmem silniční bezpečnosti připravili pro dětské návštěvníky novou interaktivní výukovou stěnu. Stěna s pěti hracími panely děti hravě…

Na školní výlet autobusem

Jak je to s povinností vybavovat autobusy bezpečnostními pásy? Povinnost připoutat se mají cestující, řidiči i provozovatelé autobusů je na to musejí upozornit. Kolik dětí vlastně může cestovat autobusem?

Přehled dostupných materiálů k výuce dopravní vých…

Podívejte se, jaké a kde jsou aktuálně dostupné materiály určené k výuce dopravní výchovy, a to především v mateřských a základních školách.
nahoru